Grootste aanbod
Meer dan 120 soorten kleurboeken op voorraad
 
Gratis bezorging bij bestelling vanaf €20,-
Onder de €20,- betaalt u €1,99
 
Compleet assortiment
De nieuwste kleurtrends vindt u als eerste hier!

Over Ons

Alles voor kleuren is een merk van BBNC uitgevers. Wij zijn een succesvolle, middelgrote uitgeverij van algemene boeken.


BBNC bestaat sinds juni 2009. De fondsgebieden van de uitgeverij zijn (creatieve) cadeauboeken, kinderboeken, militaire geschiedenis, inspiratie en Voor Dummies. We lanceren jaarlijks zo’n 80 boeken en boek-gerelateerde producten, verdeeld over de verschillende genres. BBNC uitgevers wil lezers van alle leeftijden en opleidingsniveaus betrouwbare, kwalitatieve en toegankelijke kennis, ontspanning en vermaak bieden in welke productvorm dan ook. We willen onze lezers een totaalervaring bieden, zodat zij een volledig overzicht kunnen krijgen van een bepaald onderwerp en zich met onze boeken kunnen vermaken in hun vrije tijd.


Onze producten onderscheiden zich door hun look & feel en moeten zo breed mogelijk beschikbaar zijn in het Nederlands taalgebied. Interactie met de lezer vormt hierbij een belangrijke tool bij het optimaliseren en verbeteren van het aanbod.


Al onze producten worden op een duurzame wijze geproduceerd en hebben een uitnodigende prijsstelling.



Het team van BBNC uitgevers


Arend Meijboom
Directeur
E. arend@bbnc.nl

Nicole Neven
Uitgever
E. nicole@bbnc.nl

Robin Meeuwisse
Uitgever Voor Dummies
E. robin@bbnc.nl

Karel Waerts
Commercieel adviseur
E. karel@bbnc.nl

Denise Bos
Uitgeef-assistent
E. denise@bbnc.nl

Linda van den Berg
Vormgever
E. linda@bbnc.nl


Yves Janssen
Marcommanager
E. yves@bbnc.nl
T. 0619361407

Tjamke van Hekken
Verkoop binnendienst
E. tjamke@bbnc.nl


Nadine Bakker
B2B accountmanager
E. nadine@bbnc.nl
T. 0626887932

Dennes van der Vlist
Accountmanager
E. dennes@bbnc.nl
T. 0626887848

Elliot Rensen
Accountmanager
E. elliot@bbnc.nl
T. 0626887609









Altijd tevreden

Mocht je toch een ander product willen, kosteloos retourneren kan altijd